Přehled maturitních tříd

Oktáva 2018/2019
Třídní učitel: Mgr. Libor Kubiš
Příjmení Jméno
Bačová Kamila
Caletková Natálie
Goldbach Martin
Heckelová Tereza
Helísková Magdalena
Hubíková Alena
Juřík Tomáš
Klimčíková Zita
Krůžela Petr
Kubíček Lukáš
Kuželová Marie
Macháčková Veronika
Machů Michaela
Miškaříková Eliška
Plášek Dominik
Procházka Martin
Remešová Eliška
Romanová Agáta
Skládal Ondřej
Slámečková Petra
Sova Jan
Struhařová Marta
Šmotek Kamil
Švadleňák Jan
Vlček Dominik
Zvoníček Daniel
G-4 2018/2019  
Třídní učitel:Mgr. Marie Hrabinová
Příjmení Jméno
Avramov Dominik
Bartošáková Stanislava
Častulík Jan
Častulíková Gabriela
Čech Ondřej
Černý Michal
Číž Marek
Hnilo Stanislav
Hósová Kristýna
Hubíková Kristýna
Jandíková Nela
Jurčová Lucie
Kubiš Matěj
Maňasová Nikola
Miklas Ondřej
Mikušková Kristýna
Münsterová Michaela
Nedavašková Adéla
Novák Josef
Pecha Adam
Pjajko Tomáš
Slováková Alena
Šuráň Pavel
Švach Karel
Tománková Simona
Urbanová Julie
Zatloukalová Sára

 

Oktáva 2017/18

třídní učitel: 

Mgr. Eva Mikulcová

Andersová Barbora

Argalášová Kateřina

Blažek Michal

Čalová Radka

Dabergerová Monika

Herec Jonáš

Hověžák Přemysl

Kořenková Nikol

Křížková Kristýny

Kulíšková Vanesa

Machů Michaela

Maňasová Gabriela

Ocelíková Martina

Petrášová Nikol

Pochalá Alžběta

Strojilová Hana
Štefánková Veronika
Tománková Sára
Tomeček Josef

G - 4 2017/18

třídní učitel:

Mgr. Hana Urbanová

Baksová Natálie

Divoš Ondřej

Divoš Michal

Drga Ondřej

Fojtík Ondřej

Gapčo Petr

Horčicová Jana

Hošíková Hana

Kalíková Tereza

Kaňoková Kristýna

Kolínková Pavla

Kostka Jindřich

Košelíková Simona

Kozubík David
Nováková Jana
Ovesný Jakub

Pavlůsek Marek

Sukaný Daniel

Štefaníková Dominika

Tomeček Karel

Oktáva 2016/17

třídní učitel:

Mgr. Ing. Lia Zvoníčková

Čížová Monika

Ďulíková Karolína

Gažíková Andrea

Hnaníčková Darina

Machů Vendula

Manová Petra

Pinďák Petr

Saňák Stanislav

Slaběňáková Tereza

Smolíková Lucie

Soja Richard

Strnad Filip

Struhařová Tereza

Ševčíková Marie

Trčka David

G - 4 2016/17

třídní učitel:Mgr. Ivo Rohlena

Černíčková Tereza

Diatelová Michaela

Durďáková Zuzana

Gajdošíková Nikola

Heckel Egon

Holková Vendula

Hřibová Tereza

Janáčková Linda

Jančařík Tomáš

Kostka Dominik

Kostková Michaela

Krhovská Barbora

Kučerová Marie

Kuželová Marie

Machovská Tereza

Mňaček Dušan

Novák Ondřej

Nováková Kamila

Pizúr Tomáš

Rožník Štěpán

Sova Pavel

Suchánek Petr

Šašinková Miroslava

Šůstek Jan

 

G - 4 2015/16 třídní učitel:Mgr.Pavel Mikulčík

Bartoš Adam
Černocká Michaela
Florešová Monika
Hlavicová Lenka
Chovanec Tomáš
Janošíková Eva
Jurča Daniel
Kolínková Aneta
Machů Tereza
Manová Lenka
Mozgva Stanislav
Ovesná Aneta
Petráš Martin
Pinďáková Eliška
Poáček Domink
Slavíková Vanesa
Šántová Kristýna
Škubníková Marie
Štěpančík Petr
Švajdová Diana
Vavrečková Klára
Zvonková Kristýna

Oktáva 2015/16 třídní učitele Mgr. Pavel Šuráň

Argalášová Šárka
Borová Šárka
Číž Martin
Hunlíčková Veronika
Janštová Veronika
Janušková Ivana
Jemelková Klára
Koželuhová Klára
Kužela Michal
Matulíková Dagmar
Miškařík Filip
Mudrák Michal
Pinďák Jaroslav
Remešová Jiřina
Sommerová Gabriela
Strejčková Eliška
Vaculík Ondřej
Valigurčín Ondřej
Vaňková Lucie
Zvoníček Jakub
Žebráčková Simona

 

G - 4 2014/15 třídní učitel:Mgr. Ivana Procházková

 

Bartozelová Kristýna
Bařinková Ivona
Brlica  Filip
Buriánková Darina
Dohnalová Sabina
Fojtíková Petra
Havelková Jarmila
Hlavicová  Tereza
Hofschneider Patrik
Chmelařová Vendula
Juračka Jakub
Karhánková  Michaela
Krahulíková Monika
Křižka  Martin
Masař Radim
Mikšíková Monika
Mojžíšková Amálie
Mudráková Zuzana
Petrů Markéta
Šuráňová Alžběta
Trčka Štěpán
Valášková Klára
Zvonková Monika

Oktáva 2014/15 třídní učitel:Mgr.et. MgA Zdenek Kutra

 

Durďáková Jana
Fojtů Tereza
Goldbachová Nela
Heinzová Aneta
Hercová Eliška
Hověžák Jaroslav
Janůjová Eva
Kolaříková Markéta
Kuželová Veronika
Machovská Lucie
Malatinská Blanka
Múdry Benedikt
Münsterová Adéla
Pospíšil Filip
Presová Gabriela
Schichová Petra
Skládalová Kateřina
Soukup Štěpán
Štefaníková Marie
Tomek Ondřej
Vítek Petr

 

G - 4 2013/14 třídní učitel:Mgr.. Markéta Bačová 

Černíčková Andrea

Drgová Monika

Drha Jiří

Elšíková Martina

Fojtů Monika

Francová Tereza

Gabrhelová Sabina

Gorecký Rostislav

Horáček David

Chovančík Tomáš

Jančaříková Eliška

Káňová Anna

KramárováNatálie

Kuchařová Karolína

Kuníčková Michaela

Lukášová Hana

Marek Jiří

Olivová Tereza

Rak Karel

Spáčilová Alice

Špalek Adam

Vaculíková Markéta

Vašička Roman

Zikmundová Barbora

 

OKTÁVA 2013/14 třídní učitel: Mgr. Marie Hrabinová

Čížová Simona

Durďáková Radka

Durďáková Simona

Gottfriedová Pavlína 

Helísková Michaela

 Jančařík Adam

 Kollegová Natálie

Kovaříková Michaela

 Maděryčová Martina

Machů Zdeněk

 Málek Daniel

Maňasová Nikola

 Manduchová Darina

Němečková Darina

 Olejník Martin

Palátová Klára

 Pavelka Matěj

Petrů David

 Plšek Dominik

Procházka Jakub

 Savara Otakar

Suchánková Kristýna

 Šuráňová Veronika

Švajda Josef

 Václavek Richard

Vašičková Lucie

 Vašičková Veronika

Vránová Monika

 

G - 4 2012/13 třídní učitel: Mgr. Šárka Černíčková

Bařinková Magda

Bednářová Iveta

Bušová Linda

Čechová Lucie

Dolinský Jiří

Hlavička Michal

Horská Anetta

Hrabinová Eva

Kočí Alexandra

Kolínková Monika

Kop Filip

Kopačková Michaela

Kopová Aneta

Líňová Eva

Machů Hana

Malinková Michaela

Martinková Petra

Mičík Marek

Polášek Martin

Remová Soňa

Šenkeříková Martina

ŠenkeříkováMichaela

Šimoníková Bára

Šuráňová Markéta

Urbánková Hana

Václavíková Lucie

Vaňková Michaela

Vaňková Veronika

Vincourová Lucie

 

OKTÁVA 2012/13 třídní učitel: Mgr. Pavel Šuráň

Borová Kateřina

Borová Aneta

Floreš Martin

Goldbach Patrik

Habancová Kristýna

Herec Jan

Hlavica Dominik

Hubíková Lucie

Jemelková Marta

Končická Danuše

Kotradyová Anna

Králiková Nikol

Křek Radim

Miklas Václav

Noghe Vlastimil

Pinďáková Eliška

Slavíčková Aneta

Sommerová Veronika

Starobová Soňa
Šilhánková Lenka

Šimoníková Petra

Šimonů Diana

Štefaník Patrik

Šuráň Martin

Tvarůžková Veronika

Unzeitig Patrik

Výtiska Martin

Zvonek Lukáš

Zvoníček Tomáš
 

 

OKTÁVA 2011/12 třídní učitel:Ing. Lia Zvoníčková
Čížová Iveta Dalecká Markéta
Diatel Jakub Florešová Vendula
Gargulák David Holec Martin
Holková Lucie Hůlová Michaela
Končický Petr Konečný Štěpán
Kříž Jaroslav Lysáček Marek
Lysáková Petra Machů Šárka
Málková Klára Munsterová Aneta
Ondrušová Veronika Parýzková Aneta
Pavelková Tereza  Roman Jan
Savara Jakub  Sívková Zuzana
Slámečka Ondřej  Studeník Tomáš
Šuráňová Jana Váňová Alžběta
Vrba Ondřej Zvoníček Josef
Žáček Jakub  

 

G-4 2011/12 

třídní učitel: Mgr. Libor Kubiš

Duchoň Ivo Durďák Radomír
Francová Nela Hlavica Libor
Hnaníček Michal Holbová Jana
Hrubá Pavlína Hyžíková Veronika
Illek Ondřej Kopačíková Lenka
Kostková Martina Kovaříková Markéta
Kozubíková Julie Krahulcová Iveta
Lišková Kateřina Lukáš Jiří
Lysáčková Blanka Lysáková Ivana
Merčák Lukáš Mlčůchová Lucie
Mozgvová Lucie Mudrák Jaroslav
Novosadová Markéta Odleváková Krystýna
Struhařová Jana  Šuráňová Zuzana
Urbaníková Vendula  Vaculíková Markéta
Vrbová Zuzana    

 

G-4 2010/11
třídní učitel: Mgr. Ivo Rohlena

Martin Bartoš Alena Bartošková
Zuzana Drgová Ludmila Fojtíková
Šárka Furmanová Jana Gorecká
Hana Hlavičková Marie Jančaříková
Kateřina Jiráková Nikol Juračková
Marie Juřenčáková Kateřina Kocourková
Jiří Kolínek Miroslava Kosečková
Pavla Kosečková Zina Kovářová
Eliška Kudlíková Zdeněk Kupčík
Barbora Lysáková Bohumila Maňasová
Marie Mozgvová Lucie Musilová
Vladan Oláh Aneta Ovesná
Hana Peňazová  Jáchym Plášek
Adéla Poláchová  Šárka Presová
Stanislav Rolinek Bronislava Saňáková Jana Trochtová

 

OKTÁVA 2010/11
třídní učitel: Mgr. Lenka Březíková

Jan Bezděk Jaroslav Durďák
Magdalena Durďáková Martin Holec
Martin Hověžák Barbora Jandlová
Lukáš Jurča radoslav Kašparec
Markéta Kořenková Klára Kulíšková
Jitka Kvapilová Miloslava Manišová
Barbora manová Hana Mrhálková
Kristýna Maryášová Mikuláš Múdrý
Šárka Pavlovičová Kateřina Píchová
Barbora Saňáková  Adéla Schichová
Tereza Suchánková  Vendula Šimoníková
Zdeněk Šuráň  Pavla Šuráňová
Jakub Trllo  
   
   

 

 

 

 

G-4 2009/10
třídní učitel: Mgr. Marie Hrabinová
Bednaříková Andrea Matulíková Kateřina
Durďáková Zdenka Matúšú Barbora
Dvořáková Petra Mužiková Kateřina
Gajdošíková Miroslava Novosadová Nikola
Hasoňová Lenka Pinďáková Lucie
Holbová Bronislava Poliaková Katarína
Hrnčiříková Martina Rolinek Stanislav
Janota Patrik Řepková Eliška
Kaško Michal Sívková Martina
Kočicová Kateřina Sojová Kateřina
Kramárová Adriana Sochora David
Kudelová veronika Stolaříková Pavla
Lamačková Lucie  Struhařová Eva
Macharová Martina  Sukaný Martin
Manová Pavla  Windischová Michaela

OKTÁVA 2009/10
třídní učitel: Mgr. Pavel Mikulčík

Bělejová Lucie Nepovím Jan
Benko Richard Pavlůsková Martina
Diatelová Irena Semerádová Petra
Faldíková Irena Skrášková Zuzana
Fojtík Pavel Soukupová Leona
Freund Michal Strážnický Jakub
Fryzelková Jana Šimonů Adriana
Hořák Martin Štěpančíková Pavlína
Hrnčiříková Klára Urbánková Naděžda
Hubíková Michaela  Váňová Lucie
Hůlová Veronika  Zvoníček Petr
Hýblová Jana  Žajdlík Jan
Končická Lucie  
Kvapil Tomáš  
Lišková Zuzana  

 

 

 
G - 4   2008/09
třídní učitel: Mgr. Libor Kubiš
Helena Bačová Veronika Lišková
Dagmar Budiačová Lenka Lysá
Petra Davidová Tatiana Macháčová
Eva Fojtíková Barbora Machů
Vladimír Gajdošík Kateřina Motúzová
Lenka Gorecká Filip Papež
Tomáš Hnaníček Petra Pastorková
Nina Hudcová Edita Pechalová
Lukáš Hudek Veronika Petrášová
Petra Chovancová Michaela Petrů
Gabriela Klabačková Adéla Pukýšová
Eliška Konečná Andrea Rozehnalová
Ivana Kováčová Lucie Slámová
Barbora Kozubíková  Martina Šamajová
 Marie Ševčíková Eva Šebáková  
Ondřej Šuráň
Marek Vojkovský

 

OKTÁVA 2007/08
třídní učitel: Mgr. Šárka Černíčková

Libor Beněk Monika Kurtinová
Jan Berki Lukáš Munster
Petr Blaha Zuzana Navláčilová
Zuzana Bočková Veronika Ovesná
Lenka Butorová Andrea Pastorková
Štěpán Drha Alena Raková
Michaela Džurňáková Jana Semelová
Ondřej Fibich Kateřina Skalická
Michal Filák Radomír Staš
Adam Fojtík Aneta Surá
Eva Havelková Veronika Trčková
Tereza Hetmerová Miroslava Vávrová
Adéla Kepáková Bronislav Vrána
Jana Kurtinová  Aneta Zvonková
Petra Zvonková  

 

 

OKTÁVA 2008/09
třídní učitel: Mgr. Libuše Pavelková

Berčíková Eva Paur M
Častulíková Radka Remo Petr
Daňová Radka Sedlářová Magda
Furmanová Rea Šimčíková Petra
Hanková Magda Štefaník Lukáš
Hrabinová Martina Urbaníková Ivana
Krpenský Martin  
Maděryčová Lucie  
Maryáš Josef  
Masaryk Tomáš  
Miklas jakub  
Miklas Vojtěch  
Mitášová Pavla  
Mudrák Tomáš  
Ocelíková Šárka  

 

 

 
G - 4   2008/09
třídní učitel: Mgr. Libor Kubiš
Helena Bačová Veronika Lišková
Dagmar Budiačová Lenka Lysá
Petra Davidová Tatiana Macháčová
Eva Fojtíková Barbora Machů
Vladimír Gajdošík Kateřina Motúzová
Lenka Gorecká Filip Papež
Tomáš Hnaníček Petra Pastorková
Nina Hudcová Edita Pechalová
Lukáš Hudek Veronika Petrášová
Petra Chovancová Michaela Petrů
Gabriela Klabačková Adéla Pukýšová
Eliška Konečná Andrea Rozehnalová
Ivana Kováčová Lucie Slámová
Barbora Kozubíková  Martina Šamajová
 Marie Ševčíková Eva Šebáková  
Ondřej Šuráň
Marek Vojkovský

 

OKTÁVA 2007/08
třídní učitel: Mgr. Šárka Černíčková

Libor Beněk Monika Kurtinová
Jan Berki Lukáš Munster
Petr Blaha Zuzana Navláčilová
Zuzana Bočková Veronika Ovesná
Lenka Butorová Andrea Pastorková
Štěpán Drha Alena Raková
Michaela Džurňáková Jana Semelová
Ondřej Fibich Kateřina Skalická
Michal Filák Radomír Staš
Adam Fojtík Aneta Surá
Eva Havelková Veronika Trčková
Tereza Hetmerová Miroslava Vávrová
Adéla Kepáková Bronislav Vrána
Jana Kurtinová  Aneta Zvonková
Petra Zvonková  

 

 

Oktáva 2007/08
třídní učitel: Mgr. Hana Urbanová
Vendula Bačová Gabriela Pinďáková
Petr Bezděk Radim Pokorný
Ivana Častulíková Vojtěch Remeš
Lucie Dobošová Ivana Saňáková
Lucie Domorádová Ema Skrášková
Jakub Durďák Eva Slováková
Čeněk Fojtík Petra Soukupová
Pavla Hofmeisterová Michal Suchánek
Petra Hověžáková Pavel Suchánek
Michal Kliment Renata Štrbáková
Lucie Krajčovičová Marek Váňa
Petra Kuželová Petr Vévoda
Karel Netík Nela Zemčíková
Hana Otépková  Zuzana Žáková
 

 

OKTÁVA 2006/07
třídní učitel: Mgr. Eva Jurčová
Barošová Daniela Marcaníková Andrea
Berčík Pavel Mitášová Petra
Boráňová Petra Musilová Radka
Floreš Ivan Pechanec Jaromír
Frazelková Kateřina Remeš Martin
Horská Jana Semelová Zuzana
Charvát Marcel Semerádová Jana
Janáčková Marcela Studeníková Vendula
Kovařík Jaromír Szőllős
Liška Karel Šuráň Pavel
Ludíková Marie Überall Daniel
Mana Jan Urbánek Adam
Vrbová Aneta Zezulková Veronika
Zlámalová Kristýna  

 

 

G-4 2006/07
třídní učitel: Mgr. Ivana Procházková
Barcucj Ondřej Máčalová Silvie
Bednářová Zuzana Maček Lukáš
Bor Petr Matušincová Tereza
Drgová Martina Moravčík Pavel
Fagulcová Eva Paúrová Monika
Fojtík Zdeněk Pavlík Jaroslav
Fojtů Lenka Polčák Antonín
Gabryšová Jana Raková Anna
Honková Jana Sucháčková Tereza
Hrnčiříková Eva Svitáková Tereza
Humpola Karel Štachová Michaela
Kabelová Jana Vaňková Lenka
Klesnil Lukáš Lysáková Veronika
Kolínková Veronika  
 

 

OKTÁVA 2005/06
třídní učitel: Mgr. Marie Hrabinová
Petra Barošová Veronika Petrů
Václav Bor Marek Slovák
Pavel Daniel Naděžda Strnková
Jana Fábryová Pavel Studeník
Lucie Fojtíková Pavla Sukaná
Žaneta Goňová Ondřej Surý
Veronika Hořáková Monika Tlusťáková
Rostislav Hrbáček Jakub Tománek
Zuzana Hyblová Táňa Urbaníková
Petr Křemenský Radana Zemánková
Pavlína Kuželová Vít Zemčík
Lenka Machů Klára Mudráková

 

 

G-4 2005/06
třídní učitel: Mgr. Pavel Mikulčík
Milan Černoch Veronika Luková
Eva Divilová Zuzana Malaníková
Petra Dorušková Jana Manová
Filip Fagulec Vendula Marečková
Šárka Filkornová Jana Nováková
Pavlína Hnaníčková Eva Novotná
Michaela Hollá Kristýna Obadalová
Michal Hubáček Dalibor Perníček
Lukáš Juřenčák Lenka Semelová
Zuzana Karhánková Alena Sojová
Ema Klabačková Zuzana Surá
Petr Konečný Michaela Světlíková
Simona Lišková Kamila Ševčíková
Marie Vitoušová Veronika Vlčková
Jana Zvonková

 

Oktáva 2004/2005
třídní učitel: Mgr. Libor Kubiš

Tereza Ambrůzová
Martin Bartoš
Atal Baryal
Michal Boráň
Martin Čech
Vladan Černobila
Lucie Červenková
Hana Fibichová
Marek Goldbach
Stanislav Gottfried
Jakub Hajda
Hana Holbová
Martina Hollá
Štěpánka Jordánová
Aleš Kepák
Zdeňka Kolaříková
Pavel Kolínek
Miroslav Kužela
Ludmila Kuželová
Ludmila Machů
Tomáš Soukup
Michal Sviták
Kateřina Šeligová
Magda Ševčíková
Stanislav Šindler
OKTÁVA 2003/04
třídní učitel: Ing. Pavel Charvát
Jaroslava Dubnová Petr Münster
Přemysl Janeček Lumír Petula
František Kolařík Magdaléna Pfeiferová
barbora Konečná Jana Pošvecová
Petr Kozubík Michal Procházka
Petr Liška Alexandr Szöllös
štěpán Lukšík Monika ševčíková
Barbora Malaníková Hana Šindlerová
Jana Marcaníková Lukáš Urban
zuzana Marečková Ondřej Václavík
Ondřej Matušinec Ingrid Žálková

 

G-4 2002/03
třídní učitel: Mgr. Ivo Rohlena
Tereza Bačová Martina Kučerová
Anna Bartková Marcela Lauterbachová
Gabriela Bělejová Anna Martincová
Pavla Bohunová Tomáš Mentlík
Kristýna Dočkalová Vlastimil Minařík
Eva Dostálová Pavla Mitášová
Simona Fojtíková Marie Pospíšilová
Hana Gabryšová Veronika Slánská
Václav Halm Marcela Stejskalová
Patrik Hetmer Jaroslav Ševčík
Renata Hrabinová Pavla ševčíková
Eliška Hubáčková Pavla Šimečková
Kateřina Janáčková Veronika Václavíková
Martin Kašpárek Barbora Vodová
Eva Kovaříková Zdeněk Zábojník
Lenka Křemenská Eva Žáčková

 

OKTÁVA 2002/03
třídní učitel: Mgr. Šárka Ptáčková
Václav Bezděk Martin Kužela
Zdeněk Čech Magda Papežová
Stanislav Černobila Tomáš Pfeifer
Ludmila Dulíková Miroslav Remeš
Tomáš Fagulec Martina Surá
Roman Filkorn Zdeňěk Šiška
Lenka Fojtíková Kateřina Štefaníková
Alena Gbelcová Jiří Tkadlec
Šárka Hrabinová Adam Tlusťák
Adam Chmela Iveta Vaculíková
Lenka Indrová Petra Vaculíková
Roman Kašpar Iva Vašičková
Jaromír Kučerňák Jan Vévoda
Ondřej Zemánek

 

G-4 2001/02
třídní učitel: Mgr. Pavel Mikulčík
Hana Blanařová Anna Jordánová
Veronika Buršová Ondřej Kán
Veronika Cíchová Markéta Kopuncová
Alena Čižmářová Věra Křiváková
Veronika Dítková Jitka Kubáčková
Alena Dupalová Leona Maňáková
Mária Džurňáková Kateřina Matulová
Kateřina Gbelcová Zuzana Matušková
Jitka Habáníková Petr Orság
Petr Hasík Vendula Pavelková
Martina Chmelová Markéta Smílková
Jaroslav Jandek Jarmila Šťastná
Romana Jarková Markéta Šuráňová
Andrea Vanická

 

OKTÁVA 2001/02
třídní učitel: Mgr. Josef Maryáš,
Mgr. Ivana Procházková,
Mgr. Eva Jurčová
Zdenka Bednářová Věra Navrátilová
Simona Boráňová Bronislava Palkovská
Ondřej Gottfried Lucie Pešková
Zuzana Hlavicová Rostislav Remeš
Viktor Hnaníček Blanka Rumplíková
Ludmila Hnilová Jana Schovajsová
Lenka Holbová David Šmatlo
Aleš Juřenčák Michal Šuráň
Ondřej Kolínek Roman Überall
Eva Marečková Lenka Urbánková
Tomáš Míča Petr Vitásek

 

G-4 2000/01
třídní učitel: Mgr. Hana Urbanová
Jana Ambrosová Veronika Maňasová
Petr Čechmánek Lenka Matějková
Alice Fojtíková Antonie Mikulková
Jitka Guričová Ivana Münsterová
Milena Hlavicová Jana Münsterová
Veronika Hubáčková Kristýna Palkovská
Klára Josefíková Václav Pfeifer
Hana Klaudysová Veronika Račáková
Olga Koutná Hana Remešová
Radek Kozubík Gabriela Satinová
Alois Kužela Marie Šimoníková
Jarmila Maňasová Marie Šmotková
Miroslav Urbánek

 

G-4 1998/99
třídní učitel: Mgr. Markéta Bačová
Michal Baklík Dalibor Majc
Marcel Daněk David Matoušek
Gabriela Dufková Petra Nováková
Martin Fojtík Karla Peléšková
Jiří Gbelec Soňa Raková
Dagmar Charvátová Lenka Remešová
Jitka Chovančíková Veronika Švajdová
David Janáček Jiří Trčka
Eva Janáčková Monika Uhlířová
Lenka Kovaříková Lenka Vágnerová
Ivana Kovářová Václav Valtr
Radek Máčala Petra Vangorová
Andrea Viceníková

 

G-4 1996/97
třídní učitel: Mgr. Libor Kubiš
Šárka Borová Martina Krajíčková
Ilona Burešová Jana Mentlíková
Lenka Coufalíková Renata Obadálková
Jana Dohnálková Jiří Pešek
Jana Dulková Aleš Poláček
Denisa Gbelcová Jana Raková
Dušan Gottfried Leona Remešová
Michaela Hořáková Žaneta Remešová
Zdeněk Charvát Pavel Sedlařík
Eva Charvátová Kateřina Semelová
Pavel Chlupáček Miroslava Straňáková
Radka Chmelíková Hana Tichá
Petra Juřenčáková Michaela Vavrysová
Miroslav Kadlec Barbora Žeravčíková
Tomáš Karský Marie Žeravčíková
Jan Kašík

 

G-4 1995/96
třídní učitel: PhDr. Hana Žáčková
Michaela Argalášová Renata Moráňová
Michal Botek Daniel Múdrý
Marcela Fojtů Roman Ondroušek
Zdenka Hamalčíková Ludmila Patková
Žaneta Hlavicová Radim Pazdera
Blanka Hořáková Hana Ptáčková
Zuzana Hrnčiříková Terezie Strnadová
David Hubáček Hana Svitáková
Jana Hýblová Gabriela Šmotková
Simona Chmelíková Jiří Štěpančík
Hana Jančaříková Petr Švach
Martin Kašpar Marek Tulpa
Renata Krajčová Lenka Vaculínová

FotogalerieFotogalerie

ředitelka GJP a SOŠ:

Mgr. Libuše Pavelková

č.ú.:28534661/0100;

ID datové schránky: eujut5b

tel.: +420 577 342 724
mobil: +420 739 641 829
mail: epodatelna@gjpsosslavicin.cz
Adresa: Školní 822, Slavičín
IČO: 46276327
Gymnázium Jana Pivečky Slavičín ©2006 - 2019
Cambridge P.A.R.K. SCIO Evropská unie Město Slavičín ROP